ICO

Wybierasz się na parapetówkę? Oto co zabrać w ramach prezentu dla właścicieli

Wybierasz się  na parapetówkę? Oto co zabrać w ramach prezentu dla właścicieli

Organizacja pierwszego przyjęcia w nowym mieszkaniu pozostaje super okazją dla wszystkich uczestników. Prezent na parapetówkę jednak niejednokrotnie przysparza jej uczestnikom trochę problemów. Jak się z tym zmierzyć, ile pieniędzy zarezerwować na zakup i jak dokonać udanego wyboru? Ciekawym pomysłem będzie dopytanie właścicieli, co powinno się im przydać. Jednym spodoba się komplet ręczników, innym elegancki i użyteczny serwis śniadaniowy. Co powinno się kupić parapetówkę?

Czym zaskoczyć gospodarzy?

Dobrze kojarzysz upodobania ludzi, do których wybierasz się na imprezę?. Dla niektórych śmieszny przedmiot będzie wystarczający, a dla niektórych oczekiwane upominki na parapetówkę to szklanki czy zestaw ręczników. Z tego powodu przed decyzją o zakupie prezentu na parapetówkę opłaca się poprosić osoby zapraszające o wskazówki.

Piątka niezawodnych upominków. Na liście m.in. naczynia i zestaw ręczników

Do sprawdzonych prezentów na parapetówkę można zaliczyć:

Zestaw ręczników – jest to upominek szczególnie użyteczny. Tekstyliów do wyposażenia łazienki w każdym domu czy mieszkaniu nigdy dosyć. To nigdy nie będzie powtórzony podarunek, ręcznik to potrzebny artykuł domowego arsenału i przyda się on zapraszającym, ponieważ jest to rzecz powszedniego użytku. Co zrobić, by komplet ręczników nie kojarzył się z czymś pospolitym? Warto postawić na jakość materiału oraz na wzornictwo z kolorem, który będzie odpowiadał gospodarzom.

Rośliny doniczkowe – to kolejny uniwersalny podarunek (jeśli osoby zapraszające są bez stworzeń, które zjadłyby liście). Prezent na nowe mieszkanie w formie roślin ozdobi i ożywi pomieszczenia, a przy okazji [przyda mu rodzinnej klimatu. Warto postawić na rośliny, które stosunkowo prosto utrzymać przy życiu i wybrać do nich ładne osłonki.

Obowiązkowy zestaw szklanek lub kieliszków (z subtelną aluzją, by nie zapominać o goszczeniu znajomych ;). Zazwyczaj rodziny, które wynajmują mieszkania, mają naczynia na miejscu i po zmianie lokalu okazuje się, że licznych sprzętów nie ma.

Kawiarka – mamy tu uniwersalny patent na upominek na parapetówkę dla kawosza. Nim sięgniemy po to naczynie warto sprawdzić, czy ktoś z domowników nie jest zdeklarowanym oponentem arabiki czy robusty – wówczas można postawić na zaawanaowany komplet do parzenia herbat.

Coś mocniejszego – na parapetówce najczęściej sięga się po butelkę z podobną zawartością, jednakże możemy kupić dla gospodarzy coś, co mogą wypróbować na własną rękę w innym czasie. Unikalne wino czy porto z pewnością ucieszą każdego znawcę tematu. Można również wybierać rzemieślnicze, certyfikowane browary.